Віцеректор семінарії привітав протоієрея Миколая Несправу з 50-річним ювілеєм з дня народження

10 грудня 2020 року, в день шанування ікони Божої Матері «Знамення», віцеректор Полтавської місіонерської духовної семінарії Преосвященніший єпископ Новосанжарський Веніамін співслужив Високопреосвященнішому митрополиту Дніпропетровському і Павлоградському Іринею за Божественною літургією в нижньому храмі на честь святих праведних Богоотців Іоакима і Анни храмового комплексу на честь «Іверської» ікони Божої Матері житлового масиву «Північний» м. Дніпра.

В цей день настоятель храму протоієрей Миколай Несправа молитовно зустрів свій 50-річний ювілей з дня народження.

Керуючому Дніпропетровською єпархією також співслужили: вікарій Дніпропетровської єпархії архієпископ Новомосковський Євлогій, насельник Успенської Києво-Печерської Лаври архімандрит Полікарп (Ліненко), секретар єпархіального управління протоієрей Миколай Ничипорук, благочинний Павлоградського церковного округу протоієрей Павло Бурлай, настоятель храму протоієрей Миколай Несправа, клірики храму та міське духовенство.

На початку свого візиту митрополит Іриней вклонився шанованій іконі Божої Матері «Іверська», розташованій в малому храмі, іменованому «Північними воротами».

Після читання Євангелія владика Веніамін звернувся до вірян зі словом проповіді.

У сугубу ектенію були включені особливі прохання про позбавлення від згубної пошесті і смертоносної зарази і подячні прохання про нині шанованого настоятеля протоієрея Миколая Несправу.

Після закінчення богослужіння було проголошено многоліття ювіляру протоієрею Миколаю.

За ревне служіння Святій Церкві, пастирську опіку та з нагоди 50-річного ювілею від дня народження митрополит Іриней, з благословення Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, нагородив протоієрея Миколая Несправу орденом УПЦ Святителя Миколая, архієпископа Мир Лікійських, чудотворця.

До слів привітання на адресу іменинника приєдналися архіпастирі, духовенство, представники обласної влади, прихожани храму і жителі міста.

Поделиться

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *