Відійшов до Бога протоієрей Василій Мурас

20 грудня 2022 року відійшов до Господа митрофорний протоієрей Василій Мурас – незмінний, з 1983 року, настоятель Свято-Успенської церкви села Білики Кобеляцького благочиння Полтавської єпархії Української Православної Церкви.

Народився Василій Іванович Мурас у селищі Диканька Полтавської області 10 вересня 1940 року. Закінчив школу, мріяв стати священником. З юних літ відвідував Богослужіння, був пономарем при Полтавському кафедральному соборі, читав на кліросі та співав у хорі.

У 1974 році на 4 курсі Ленінградської духовної семінарії був висвячений у священницький сан, таким чином усе життя його було присвячене Богові.

Починав своє служіння батюшка настоятелем Свято-Троїцької церкви с. Вельбівка Гадяцького благочиння. Організовував приходське життя і у Новосанжарському благочинні.

Нагороджений багатьма церковними нагородами.

За станом здоров‘я, згідно особистого прохання, був почислений за штат зі щирою подякою за довголітнє служіння Церкві Христової.

Відспівування протоієрея Василія Мураса відбудеться 22 грудня у Свято-Успенському храмі села Білики Кобеляцького благочиння.

Початок заупокійної Божественної літургії о 9:00.

Поделиться

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *