Відійшов до Господа протоієрей Павел Ілліч Сверлович

3 липня 2020 року о 1.00 годині ночі, після тривалої хвороби, відійшов до Господа митрофорний протоієрей Павел Ілліч Сверлович.

Поховання відбудеться 4 липня 2020 року у Троїцькому храмі смт. Диканьки.
9:00 – Заупокійна Божественна Літургія
11:00 – Чин відспівування

Народився отець Павел 14 липня 1943 року в селі Бітля Турківського району Львівської області, виховувався у віруючій сім’ї.

Після закінчення школи навчався у Миколаївському технічному училищі нафти та газу. Ніс строкову службу у військово-морських силах. Після демобілізації закінчив технічне училище міста Турка Львівської області зі спеціальністю електромонтера-налагоджувача та працював за фахом.

25 березня 1990 року Преосвященним єпископом Полтавським і Кременчуцьким Савою була звершена дияконська хіротонія о. Павла, 27 травня 1990 року – пресвітерська. Почав батюшка своє служіння у Михайлівській церкві села Бережнівка Кобеляцького району. З 1993 року, за сумісництвом, служив на Іоанно-Предтеченському приході села Марківка Кобеляцького району.

У 1995 році отець Павел закінчив Київську Духовну Семінарію.

У 1998 році призначений настоятелем Свято-Троїцької церкви селища Диканька Полтавської області і незмінно очолював прихід протягом двадцяти двох років. Прийняв старовинну церкву у зруйнованому стані. Божою милістю, за підтримки небайдужих прихожан та благодійників, відбудував історичну споруду Диканьки. У цьому році Свято-Троїцька церква відсвяткувала 240-й ювілей.

За сумлінне служіння Церкві Христовій протоієрей Павел Сверлович удостоєний багатьох церковних нагород. Останньою церковною нагородою стало право служити Божественну літургію з відкритими Царськими вратами до «Херувимської пісні».

Вічна пам’ять отцю Павлу та вічний спокій!

 

Поделиться

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *