Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ghmymsgu/public_html/wp-includes/blocks.php on line 20

Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ghmymsgu/public_html/wp-includes/blocks.php on line 20
Відкриття виставки, присвяченої картині М. Рибачука «Портрет невідомого з родиною на тлі Хрестовоздвиженського монастиря» – Новини Полтавської Єпархії

Відкриття виставки, присвяченої картині М. Рибачука «Портрет невідомого з родиною на тлі Хрестовоздвиженського монастиря»

11 червня 2020 року, з благословіння Високопреосвященнішого митрополита Полтавського і Миргородського Филипа, співробітники прес-служби Полтавської єпархії завітали до літературно – меморіального музею І. П. Котляревського на відкриття онлайн-виставки «Портрет невідомого з родиною на тлі Хрестовоздвиженського монастиря».

Упорядники експозиції – полтавські краєзнавці Кім Скалацький, В’ячеслав Скрябін, Сергій Козлов розповіли про історію написання картини та людей, які на ній зображені.

Написав портрет полтавський художник Рибачук, вірогідно, напередодні Першої світової війни.

В центрі композиції – Георгіївський кавалер, полтавець Кузьма Демченко, його дружина та діти.

Науковці припускають, що краєвиди Полтавського Хрестовоздвиженського монастиря були зображені на прохання воїна як згадка про святі місця Полтави напередодні воєнного лихоліття.

Учасники заходу висловили сподівання, що з часом портрет К. Демченка й інші раритети початку ХХ-го століття займуть чільне місце в експозиції майбутнього музею історії Полтави.

Поделиться

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *