Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ghmymsgu/public_html/wp-includes/blocks.php on line 20

Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ghmymsgu/public_html/wp-includes/blocks.php on line 20
Відновлення Богослужінь в древній святині Карлівщини – Новини Полтавської Єпархії

Відновлення Богослужінь в древній святині Карлівщини

24 липня 2022 року, в Неділю 6-ту після П’ятидесятниці, день пам’яті рівноапостольної княгині Ольги, з благословіння Високопреосвященнійшого Филипа, митрополита Полтавського і Миргородського в старовинному Благовіщенському храмі с. Федорівка Карлівського благочиння було відновлено звершення Богослужінь.

Святковий водосвятний молебень з читанням Акафиста Богородиці та молитвою за мир в Україні очолив благочинний Карлівського округу священник Богдан Довбака у співслужінні духовенства благочиння та парафіян з Карлівки, Ланни та Попівки.

Після спільної молитви отець Богдан розповів прихожанам про древній Благовіщенський храм про значення молитви на святому місці.

“З відновленням молитви у цій древній святині Карлівщини хай відновиться й такий довгоочікуваний мир в нашій багатостраждальній Україні.” – зазначив у своєму слові проповіді отець Богдан.

Відтепер, щонеділі о 12-й годині в Благовіщенському храмі будуть звершуватися Богослужіння. Запрошуємо усіх до спільної молитви.

Поделиться

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *