Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ghmymsgu/public_html/wp-includes/blocks.php on line 20

Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ghmymsgu/public_html/wp-includes/blocks.php on line 20
Відспівування військовослужбовця загиблого в авіакатастрофі під Чугуєвом – Новини Полтавської Єпархії

Відспівування військовослужбовця загиблого в авіакатастрофі під Чугуєвом

6 жовтня 2020 року, в місті Миргрод, попрощалися з трагічно загиблим під Чугуєвом військовослужбовцем і курсантом Харківського національного університету Повітряних Сил ім. І. Кожедуба Андрієм Юрієвичем Роспотнюком. Він став жертвою авіакатастрофи військово-транспортного літака Ан-26Ш, який 25 вересня виконував навчально-тренувальний політ і впав на відстані двох кілометрів від військового аеропорту Чугуєва на Харківщині.

З благословіння Високопреосвященнішого митрополита Полтавського і Миргородського Филипа чин відспівування загиблого звершив настоятель Іоанно-Богословського храму міста Миргород протоієрей Петро Товстяк.

Андрій Роспотнюк, який лише місяць тому відсвяткував двадцять перший день народження, з дитинства уявляв себе військовим, мріяв захищати простори українського неба. Миргородська гімназія, Чугуївський військовий ліцей, Харківський університет – Андрій виховував у собі сильні риси характеру та офіцерські чесноти, був відважним, людяним і справедливим. Близькі цінували його за доброту і відкритість, почуття гумору, щирість і гідність.

Полтавська єпархія висловлює щирі співчуття рідним та близьким спочилого курсанта та підносить посильні молитви за новопреставленого раба Божого Андрія.

 

Поделиться

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *