Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ghmymsgu/public_html/wp-includes/blocks.php on line 20

Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ghmymsgu/public_html/wp-includes/blocks.php on line 20
Випуск стаціонару в Полтавській місіонерській духовній семінарії – Новини Полтавської Єпархії

Випуск стаціонару в Полтавській місіонерській духовній семінарії

30 травня 2019 року в Полтавській місіонерській духовній семінарії відбувся 20-й випуск вихованців стаціонарної форми навчання богословсько-місіонерсьного факультету та відділення регентів-псаломщиків, а також 10-й випуск студентів іконописної школи.

Після успішного захисту дипломних робіт та здачі екзаменаційної сесії диплом бакалавра отримали випускники, що нестимуть своє служіння Богові та Церкві.

Розділити радість випускного свята приїхали батьки та випускники минулих років.

Божественну літургію в цей день очолив віце-ректор ПМДС Преосвященніший єпископ Новосанжарський Веніамін у співслужінні духівника семінарії протоієрея Георгія Граба, викладачів та студентів у священному сані.

Після читання Святого Євангелія Владика звернувся до вірян зі словом проповіді.

За богослужінням була піднесена сугуба молитва про мир в Україні та єдність Православної Церкви.

По закінченню Літургії Його Преосвященство подякував духовенству і мирянам за спільну молитву, привітав випускників із закінченням навчання та з благословення ректора ПМДС Високопреосвященнішого митрополита Полтавського і Миргородського Филипа вручив дипломи.

Від випускників зі словом вдячності до архіпастиря та викладачів семінарії звернувся Володимир Педан.

Також Владика вручив грамоти за старанне несення послуху студентам семінарії Педану Володимиру, Заровному Кирилу, Геті Анатолію, а Настобурку Сергію та Шинкаренку Димитрію – за відмінні успіхи в навчанні.

Завершилось святкування спільним фото та святковим обідом у трапезній ПМДС.

Ще більше інформації на нашій сторінці Facebook.

Також запрошуємо відвідати наш YouTube-канал.

Поделиться

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *