Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ghmymsgu/public_html/wp-includes/blocks.php on line 20

Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ghmymsgu/public_html/wp-includes/blocks.php on line 20
Візит добра – Новини Полтавської Єпархії

Візит добра

23 квітня 2023 року, в Неділю Антипасхи, з благословення Високопреосвященнішого митрополита Полтавського і Миргородського Филипа, духовенство та вихованці недільної школи Свято-Макаріївського кафедрального собору м. Полтави спільно з волонтерами центру “Благо” відвідали 9-те дитяче відділення Полтавської обласної психіатричної лікарні ім. Мальцева.

Вихованці недільної школи Свято-Макаріївського кафедрального собору підготували для пацієнтів лікарні вистави морального спрямування на пасхальну тематику, в яких розповіли юним глядачам про історію і значення свята Воскресіння Христового.

Потім вихованці недільної школи вручили подарунки, які заздалегідь підготували для дітей, що знаходяться на лікуванні. Після цього були спільні ігри, розваги та спілкування. Кожен бажаючий мав змогу показати свої таланти.

Адміністрація закладу та діти щиро дякували за цікавий і приємно проведений час всім благодійникам і тим, хто проявляє любов та милосердя до ближнього.

 

Поделиться

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *