Візит волонтерів до дитячого відділення психлікарні

9 жовтня 2022 року, з благословіння Високопреосвященнішого митрополита Полтавського і Миргородського Филипа, волонтери Центру “Благо” на чолі з керівником єпархіального відділу благодійності та соціального служіння протоієреєм Андрієм Сімоном, священником Сергієм Дебре і священником Олександром Голохвастовим відвідали дитяче відділення Полтавської обласної психіатричної лікарні імені Мальцева.

Метою відвідування стала зустріч з маленькими пацієнтами та надання гуманітарної допомоги, як дітям, так і дорослим людям, які проходять курс лікування в цій установі.

Цього дня священнослужителі поздоровили представників керівництва лікарні та хворих з великим християнським святом, волонтери пограли в цікаві ігри з дітлахами.

Відбулося корисне спілкування. За благодійну допомогу в вигляді продуктів харчування, засобів гігієни, санітарно-очисних засобів, одежі, взуття та інших речей першої необхідності, які були пожертвувані благодійниками, адміністрація і пацієнти медичної установи виносять щиру подяку.

Поделиться

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *