Волонтери центру “Благо” відвідали пацієнтів 9-го відділення Полтавської обласної клінічної психіатричної лікарні ім.А.Ф.Мальцева.

У неділю, 17 листопада 2019 року, з благословіння Високопреосвященнішого Филипа, митрополита Полтавського і Миргородського, волонтери центру “Благо” спільно з парафіянами Петро -Павловского храму знову відвідали пацієнтів 9-го відділення Полтавської обласної клінічної психіатричної лікарні ім.А.Ф.Мальцева.

Чекали діти неділі, адже знають, що приїдуть до них люди, які з радістю поділяться частинкою своєї душі, свого тепла. Хтось із волонтерів грав з дітьми, хтось просто розмовляв по душам з тими, хто потребував у цій добрій, підбадьорливі слова.
Протоієреї Андрій Симон і Микола Довганич несли своє, таке важливе, пастирське слово.

“Благовці” традиційно роздали дітям одяг і частування.

Потім волонтери поспішили в Нікольську спеціальну загальноосвітню школу-інтернат, що в Полтавському районі. І там юні, але вже пізнали складності цього світу, серця з радістю зустрічали гостей. Отець Андрій нагадав дітям про найголовніше – про віру, про Господа, про те, як важливо берегти себе від гріха і завжди прагнути до добра.

Кожна дитина радів і увазі, і подарункам, і пригощань, адже крім усього іншого, сьогодні був смачним домашнім торт, з любов’ю спечений турботливою прихожанкою.

Взагалі, відрадно бачити, як об’єдналися в дружну команду молоді, і вже зрілі волонтери, як здорово виходить у них разом робити таку важливу роботу – зігрівати серця стражденних. Часом навіть здавалося, що від тепла їх сердець розсіювався сьогоднішній туман …

Поделиться

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *