Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ghmymsgu/public_html/wp-includes/blocks.php on line 20

Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ghmymsgu/public_html/wp-includes/blocks.php on line 20
Вихованці недільної школи Свято-Макаріївського кафедрального собору відвідали святині Києва – Новини Полтавської Єпархії

Вихованці недільної школи Свято-Макаріївського кафедрального собору відвідали святині Києва

22 березня 2023 року, з благословення Високопреосвященнішого митрополита Полтавського і Миргородського Филипа, вихованці недільної школи у супроводі батьків та духовенство Свято-Макаріївського кафедрального собору, відвідали святині Києва.
Полтавські паломники розпочали свій день візитом до Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври, де піднесли свої молитви за мир та благополуччя перед всесвітньо відомими і шанованими святинями, – мощами преподобних отців наших Печерських.
Після Лаври, полтавці також відвідали Свято-Троїцький Іонинський монастир, обитель нашого святого земляка (адже преподобний Іона Київський народився у 1800 році на Полтавщині). Помолившись біля святих його мощей, паломники ознайомились також з мозаїками монастиря, та історією шанованих Афонських ікон “Троєручиці” та “Скоропослушниці”, списки яких дбайливо зберігаються в обителі.
Після Іонинського, був Звіринецький монастир, де паломники змогли відвідати унікальні печери ХІ – ХІІ століть, у яких свого часу подвизалося багато святих, а під час монгольської навали на Київ у ХІІ столітті, тут ховалися мирні жителі міста.
Наостанок, полтавські паломники відвідали Свято-Покровську Голосіївську пустинь, де крім духовних, підкріпили ще і фізичні свої сили смачною монастирською трапезою. Ця обитель вже давно полюбилася віруючим полтавцям, адже тут похована шанована в народі монахиня Аліпія (Авдєєва).
Отож, побувавши біля таких великих святинь, помолившись за мир в Україні та за здоров’я рідних, паломники повернулися додому.
Поделиться

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *