Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ghmymsgu/public_html/wp-includes/blocks.php on line 20

Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ghmymsgu/public_html/wp-includes/blocks.php on line 20
ЗАПРОШУЄМО НА НАВЧАННЯ ІКОНОПИСУ В ІКОНОПИСНІЙ ШКОЛІ ІМ. ПРЕП. ПОРФИРІЯ КАВСОКАЛИВІТА – Новини Полтавської Єпархії

ЗАПРОШУЄМО НА НАВЧАННЯ ІКОНОПИСУ В ІКОНОПИСНІЙ ШКОЛІ ІМ. ПРЕП. ПОРФИРІЯ КАВСОКАЛИВІТА

Іконописна школа ім. преп. Порфирія Кавсокаливіта Полтавської Місіонерської Духовної Семінарії є одним з провідних закладів підготовки професійних фахівців в області церковного живопису, навчальна програма якої поєднує опанування іконопису та монументального християнського сакрального живопису з богословською освітою.


Іконописне відділення Полтавської семінарії, яке у серпні 2018 року реформовано в Іконописну школу ім. преп.Порфирія Кавсокаливіта, стало першим в Україні стаціонарним відділенням іконопису з шестиденним навчанням. На сьогоднішній день серед робіт викладачів та випускників Полтавській семінарії можна відзначити не лише окремі ікони, а й іконостаси, розпис храмів, трапезних приміщень, баптистеріїв, створення нових іконографій. Географія робіт досить широка – тут не тільки Україна і країни ближнього зарубіжжя, але й Італія, Німеччина, Словаччина, Греція, в тому числі і Свята Гора Афон, де іконописцями ПМДС прикрашався храм священомученика Харалампія в Свято-Пантелеймонівському монастирі.

Викладачі та студенти Іконописної школи Полтавської місіонерської духовної семінарії проходили стажування в Іконописному Домі Вуціна (м. Салоніки, Греція), Іконописній майстерні монастиря Ксенофонт (Свята Гора Афон, Греція), мозаїчній майстерні Centro Aletti (Рим, Італія), Іконописній школі Троїце-Сергієвої Лаври (Сергіїв Посад, Росія).
До навчання в Іконописній школі семінарії приймаються особи чоловічої і жіночої статі у віці від 17 до 35 років, із середньою загальною, спеціальною або вищою освітою (бажано наявність художньої освіти), які успішно склали іспити з основ іконопису, художнього малюнку та Біблійної історії Старого і Нового Завітів.

Термін навчання – 4 роки. Форма навчання – стаціонарна.

У нашому навчальному закладі майбутні іконописці отримують знання не лише з іконопису та розпису християнських сакральних просторів, а й з основ академічного малюнка, історії християнського мистецтва, християнської іконографії, іконознавства, катехізису, Біблійної історії Старого і Нового Завітів, церковнослов’янської мови, літургіки, місіології, православної педагогіки, та ін. Учні мають змогу опанувати основи мозаїчного мистецтва та реставрації давніх пам’яток церковного живопису.

Студенти забезпечуються житлом і харчуванням (харчування та проживання платне).

Після закінчення випускники отримують диплом Полтавської Місіонерської Духовної Семінарії з присвоєнням кваліфікації за спеціальністю: іконопис.

Контактні телефони:
+38 096-129-56-21 – черговий на прохідній,
+38 096 129-82-64 – черговий викладач.

Поделиться

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *