Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ghmymsgu/public_html/wp-includes/blocks.php on line 20

Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ghmymsgu/public_html/wp-includes/blocks.php on line 20
Благодійна акція «Миколайчика придбай – хворим дітям помагай» – Новини Полтавської Єпархії

Благодійна акція «Миколайчика придбай – хворим дітям помагай»

10 грудня 2021 року, з благословення Високопреосвященнішого митрополита Полтавського і Миргородського Филипа та за ініціативи Центру «Благо», який діє при відділі соціального служіння та благодійності Полтавської єпархії, розпочалася благодійна акція до Дня Святого Миколая: «Миколайчика придбай – хворим дітям помагай».

Добра справа розпочалася зі спільної молитви.

Волонтери разом з активними парафіянами та кліром міста Полтави зібралися в приміщенні єпархіальної просфорні, що при храмі святих мучениць Віри, Надії, Любові та матері їх Софії, щоб розпочати вже традиційну підготовку до благодійної акції, бо випекти вдома великий обсяг пряників майже не реально, добре що є обладнане та досить велике приміщення для такої роботи.

На Святого Миколая чекають усі – як малеча так і дорослі. Цього дня милосердя і Божа благодать огортають душу кожної людини з добрим серцем, і продовжують на землі благородну місію цього архієпископа. Послідовники Святителя живуть у кожній українській оселі, у кожному місті та селі. Не стала винятком і Полтава.

Не байдужі люди зібралися об’єднані однією справою, тому що робити добрі справи набагато приємніше разом з друзями. Така акція відбувається вже 5-й рік поспіль.

Для нас Святий Миколай – це особливий вчитель справ милосердя та благодійності, він є актуальним прикладом людини, яка все своє життя присвятила добрим вчинкам та служінню Богу через служіння людям. Саме на нього хочуть бути схожими наші волонтери в цей особливий час Різдвяного посту, готуючись до зустрічі Богонемовляти Христа.

Він народився у містечку Патари, що в Лікії і вже з юних літ відзначався великою побожністю. Ставши священиком, виявляв надзвичайне милосердя до ближніх. Під час паломництва до Єрусалиму прославився багатьма чудесами – втихомирював бурю, зцілював хворих. У Палестині ступив до монастиря, а повернувшись додому, став архієпископом, прикладом великої християнської віри. На Нікейському соборі відстоював свідчення про божество Ісуса Христа. Миколай помер 342 році, а день 19 грудня і кожний четвер тижня Церква присвятила його пам’яті.

Добрі справи в житті християнина являються важливою складовою на шляху до спасіння. Вони допомагають нам вдосконалюватися.

Долучитися до цієї акції може кожен, потрібно лише придбати пряник «Миколайчик». Це можна зробити в свічних лавках храмів міста Полтави.

Особливо важливим було зробити пряники не лише смачними та красивими зовні, а й пісними, щоб всі ті хто говіє в цей Різдвяний піст мали змогу їх купувати та куштувати, і це з легкістю вдалося зробити. Печиво виготовлене з натуральних продуктів: мука в поєднанні з медом та какао.

Зібрані кошти будуть використані на подарунки для малят із дитячих лікарняних відділень Полтави. Зокрема це 9-те дитяче психіатричне відділення Полтавської обласної лікарні ім. Мальцева, онкогематологічне відділення дитячої міської клінічної лікарні м. Полтави.

Поделиться

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *