Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ghmymsgu/public_html/wp-includes/blocks.php on line 20

Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ghmymsgu/public_html/wp-includes/blocks.php on line 20
День пам’яті святителя Афанасія, Лубенського чудотворця – Новини Полтавської Єпархії

День пам’яті святителя Афанасія, Лубенського чудотворця

15 травня 2021 року, в день пам’яті святителя Афанасія, Патріарха Царгородського, Лубенського чудотворця, Високопреосвященніший митрополит Полтавський і Миргородський Филип у співслужінні Високопреосвященнішого митрополита Ловчанського Гавриїла (Болгарська Православна Церква) звершили Божественну літургію у Мгарському Спасо-Преображенському чоловічому монастирі.

Архіпастирям співслужили братія монастиря у священному сані благочинні та духовенство єпархії.

На малому вході насельники Мгарської обителі ігумен Герман (Шуплецов) та ієромонах Вікентій (Залюбовський) були нагороджені права носіння хреста з прикрасами.

За богослужінням були піднесені посилені молитви про припинення епідемії коронавіруса і про лікарів, які ведуть боротьбу за життя і здоров’я хворих.

Після закінчення Богослужіння був звершений Хрестний хід навколо храму, після якого митрополит Филип звернувся до Високопреосвященнішого митрополита Гавриїла зі словами подяки за візит в Мгарську обитель і спільну молитву.

У свою чергу митрополит Гавриїл подякував митрополиту Филипу за запрошення вознести свої молитви в історичному монастирі, а також передав благословення Святійшого патріарха Болгарського Неофіта всім вірним, а у своєму архіпастирському слові запевнив, що єдина канонічна Православна Церква в Україні – та, яку очолює Блаженніший митрополит Онуфрій.

Поделиться

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *