Митрополит Филип звершив монашеський постриг (+ВІДЕО)

8 квітня 2021 року у Свято-Симеонівському храмі Хрестовоздвиженського жіночого монастиря міста Полтави Високопреосвященніший митрополит Полтавський і Миргородський Филип звершив постриг послушниці Ольги в чернецтво з ім’ям Фаїна, а також інокинь Євгенію, Ерміонію та Анімаїсу в монашество з іменами Миропія, Ерміонія та Анімаїса, які несуть послух в обителі.

На постризі разом з митрополитом Филипом молилися клірики монастиря та міста Полтави, настоятелька обителі ігуменя Мастридія з сестрами і настоятелька Богородичного Горбанівського монастиря ігуменя Ангеліна.

Після завершення чину постригу владика привітав нових черниць зі вступом на шлях подвижництва і побажав всебічної допомоги Божої заради спасіння душі і Царства Божого.

Після завершення чину постригу Високопреосвященніший владика звернувся до новопострижених сестер з архіпастирською настановою про правила і мету чернечого життя.

За чернечим звичаєм після закінчення богослужіння всі сестри по черзі підходили до новопостріженних і бажали їм спасіння у Господі.

Поделиться

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *