Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ghmymsgu/public_html/wp-includes/blocks.php on line 20

Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ghmymsgu/public_html/wp-includes/blocks.php on line 20
Паломництво віруючих полтавців до святинь Києва – Новини Полтавської Єпархії

Паломництво віруючих полтавців до святинь Києва

23 травня 2021 року, в Неділю 4-ту після Пасхи, з благословення Високопреосвященнішого митрополита Полтавського і Миргородського Филипа, відбулося чергове паломництво віруючих полтавців до святинь Києва.

Зранку в Успенському Соборі Києво-Печерської Лаври паломники молилися за Божественною Літургією, яку очолив митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел. Частина паломників приступили до святих Таїнств Сповіді та Причастя.

Після літургії полтавські паломники помолились в Ближніх і Дальніх печерах Святої Лаври, відвідали Академічний храм на честь Різдва Богородиці та могилу покійного Предстоятеля – Блаженнійшого митрополита Володимира. Далі у Свято-Покровській Голосіївській пустині помолились біля мощей преподобного Олексія Голосіївського та шанованої в народі монахині Аліпії (Авдєєвої), молитвами якої звершується багато чудес.

Втомлені тілесно, але піднесені духовно, паломники поверталися додому.

“Слава Богу за все!!!”
Друзі, долучайтеся до наших майбутніх паломництв!!!
Наразі триває набір на поїздку до святинь Сумщини на 12-13 червня, а також паломництво до Молдови + Одеса та Поділля!!!
Долучайтеся, разом буде цікаво!!!

 

Поделиться

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *