ПРЕСТОЛЬНИЙ ДЕНЬ СВЯТО-МИКОЛАЇВСЬКОГО СОБОРУ

22 травня 2021 року, в день святкування перенесення мощей святителя Миколая з Мир Лікійських в Барі, віцеректор Полтавської місіонерської духовної семінарії Преосвященніший єпископ Новосанжарський Веніамін звершив Божественну літургію в Свято-Миколаївському соборі м. Горішні Плавні. У цей день відбулося урочисте святкування Престольного дня.

Його Преосвященству співслужив благочинний Горішньоплавнівского округу, духівник семінарії протоієрей Георгій Граб, клірики собору та викладачі в священному сані.
Тексти Святого Письма були прочитані церковнослов’янською та українською мовами.
Після читання Слова Божого проповідь виголосив викладач ПМДС протоієрей Анатолій Боярчук.
За богослужінням були піднесені посилені молитви про мир в Україні, про єдність Православної Церкви та припинення епідемії коронавірусу і про лікарів, які ведуть боротьбу за життя і здоров’я хворих.

Піснеспіви Божественної літургії виконували два хори – студентський, під керівництвом О.В. Будим та соборний, під керівництвом Л.І. Будим.

Після Божественної літургії було звершено хресний хід навколо храму з читанням Євангелія та окропленням святою водою стін собору та вірян.

Насамкінець владика Веніамін звернувся зі словом настанови до усіх, хто прийшов молитовно прославити пам’ять дорогого Святителя, привітав парафіян з престольним святом та благословив усіх.

Поделиться

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *