Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ghmymsgu/public_html/wp-includes/blocks.php on line 20

Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ghmymsgu/public_html/wp-includes/blocks.php on line 20
СВЯТО УСПІННЯ ПРЕСВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ В СТАРИХ САНЖАРАХ – Новини Полтавської Єпархії

СВЯТО УСПІННЯ ПРЕСВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ В СТАРИХ САНЖАРАХ

28 серпня 2021 року, в день свята Успіння Пресвятої Богородиці, у храмі с.Старі Санжари Полавської єпархії, на малій батьківщині Святителя Мелетія, архієпископа Харківського, відбулося урочисте архієрейське богослужіння з нагоди Престольного дня.

Божественну літургію звершив віцеректор Полтавської місіонерської духовної семінарії Високопреосвященніший архієпископ Новосанжарський Веніамін. Владиці співслужив настоятель храму протоієрей Василій Антонь та викладач ПМДС протоієрей Миколай Попльонтаний.
Після читання Євангелія проповідь виголосив протоієрей Миколай Попльонтаний.
За богослужінням були піднесені посилені молитви про мир в Україні та припинення епідемії коронавірусу і про лікарів, які ведуть боротьбу за життя і здоров’я хворих.
Після Літургії відбувся хресний хід навколо храму. По його завершенні Високопреосвященніший архієпископ Веніамін звернувся зі словом настанови до пастви з нагоди свята та закликав на усіх Боже благословення. В свою чергу отець настоятель подякував владиці за молитовну підтримку та усім присутнім за розділену радість свята.

 

Поделиться

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *