Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ghmymsgu/public_html/wp-includes/blocks.php on line 20

Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ghmymsgu/public_html/wp-includes/blocks.php on line 20
Справи милосердя – Новини Полтавської Єпархії

Справи милосердя

28 травня 2021 року, з благословення Високопреосвященнішого Филипа, митрополита Полтавського і Миргородського, волонтери центру «Благо» на чолі з керівником єпархіального відділу благодійності і соціального служіння протоієреєм Андрієм Сімоном та адміністрацією Державної установи Полтавська виправна колонії (№64) відвідали Полтавську спеціальну загальноосвітню школу-інтернат І-ІІІ ступенів Полтавської обласної ради для нечуючих дітей в день свята випускного.

Отець Андрій звернувся до присутніх зі словами привітання, а волонтери передали благодійну допомогу в вигляді продуктів та спортивного інвентарю.

Також, духовенство та волонтери мали можливість поговорити з в.о. директора школи, сурдопедагогом Яковенко Оленою Миколаївною на актуальні теми морального виховання, яке особливо потрібно для цих дітей і допоможе їм для повноцінного життя в соціумі.

Після цієї зустрічі волонтери відвідали Полтавський художній ліцей ім.Софіі Русової Полтавської обласної ради (колиш. Школа-інтернат №2) і передали благодійну допомогу для найменших дітей у вигляді солодких подарунків.

Також, зустрілися та мали можливість поговорити з директором ліцею Ключинською Алевтиною Володимирівною і заступником директора з виховної роботи Оленою Володимирівною. Адміністрація закладу показала волонтерам молитовну кімнату в якій можуть помолитися працівники та вихованці ліцею і подякувала небайдужих людей за допомогу та візит.

Поделиться

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *