Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ghmymsgu/public_html/wp-includes/blocks.php on line 20

Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ghmymsgu/public_html/wp-includes/blocks.php on line 20
Хрещення Господнє в Горішніх Плавнях – Новини Полтавської Єпархії

Хрещення Господнє в Горішніх Плавнях

19 січня 2022 року, в день свята Хрещення Господа Бога і Спаса нашого Ісуса Христа, у всіх православних храмах міста Горішні Плавні були звершені урочисті богослужіння.

За богослужіннями були піднесені сугубі молитви про мир в Україні, про єдність Православної Церкви та припинення епідемії коронавірусу і про лікарів, які ведуть боротьбу за життя і здоров’я хворих.

Після закінчення Божественної літургії зі Свято-Миколаївського собору прочани з хоругвами та іконами здійснили Хресний хід до річки Дніпро. Чин Великого освячення води на березі річки звершив благочинний Горішньоплавнівського округу, духівник семінарії протоієрей Георгій Граб у співслужінні духовенства міста.

За богослужінням співав чоловічий хор Полтавської місіонерської духовної семінарії.

До всіх присутніх із совами проповіді звернувся отець Георгій, після чого священнослужителі окропили освяченою водою людей, які прийшли в цей святковий день розділити радість спільної молитви.

Також у цей день священнослужителі звершили освячення води у ТЦСО «Калина», ТРК “ГОК”, Горішньоплавнівському історико-краєзнавчому музеї та інших установах міста.

Поделиться

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *