200-річчя Свято-Успенського храму Веприка

25 вересня 2021 року, Високопреосвященніший Филип, митрополит Полтавський і Миргородський очолив Божественну літургію в Свято-Успенському храмі с. Веприк.

Його Високопреосвященству співслужили секретар Полтавської єпархії протоієрей Михаїл Волощук, прес-секретар протоієрей Миколай Довганич, благочинний Гадячського округу протоієрей Ігор Цебенко, настоятель храму Олександр Білан та гості у священному сані.

За богослужінням були піднесені посилені молитви про припинення епідемії коронавіруса і про лікарів, які ведуть боротьбу за життя і здоров’я хворих.

Піснеспіви Божественної літургії виконував архієрейськими хор під керівництвом протодиякона Георгія Лінда.

Після запричасного вірша проповідь виголосив протоієрей Олег Мостовий.

З нагоди 200-річного ювілею храму благодійники та активні парафіяни були нагороджені грамотами Високопреосвященнішого митрополита Полтавського і Миргородського Филипа: Миколай Іванович Шаблій, Людмила Вікторівна Мирошніченко, Василь Іванович Летик, Тетяна Іванівна Берус, Оксана Олексіївна Костюк, Сергій Миколайович Поліщук, Олександра Михайлівна Гончаренко, Валентина Іванівна Дахценко, Олександр Якович Сухань, Миколай Миколайович Коваленко, Ульяна Василівна Строкань, Галина Миколаївна Удовиченко.

Після Богослужіння, з нагоди ювілею, Владика подарував храму ікону Пресвятої Богородиці Володимирської на молитовну память, звернувся до вірян з архіпастирським словом і благословив усіх.

За ревне пастирське служіння настоятель храму протоієрей Олександр Білан був удостоєний права носіння хреста з прикрасами.

Голова Великобудищанської ОТГ Миколай Шаблій подарував храму ікону Воскресіння Христового.

Поделиться

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *