Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ghmymsgu/public_html/wp-includes/blocks.php on line 20

Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ghmymsgu/public_html/wp-includes/blocks.php on line 20
40-річний ювілей служіння в священному сані митрополита Филипа – Новини Полтавської Єпархії

40-річний ювілей служіння в священному сані митрополита Филипа

28 вересня 2020 року, в день пам’яті великомученика Микити, Високопреосвященніший Филип, митрополит Полтавський і Миргородський молитовно відзначив 40-річний ювілей служіння у священному сані за Божественною літургією в Хрестовоздвиженському жіночому монастирі міста Полтави.

Його Високопреосвященству співслужили секретар Полтавської єпархії протоієрей Михаїл Волощук, прес-секретар єпархії протоієрей Миколай Довганич благочинні єпархіальних округів і духовенство Полтавської єпархії.

За Богослужінням молилась настоятелька монастиря ігуменя Мастридія з сестрами, ігеменя Нона з сестрами Велико-Будищанського монастиря і ігуменя Ангеліна з сестрами Горбанівської обителі.

Піснеспіви Божественної літургії виконав архієрейський хор під керівництвом протодиякона Георгія Лінда.

За богослужінням були піднесені посилені молитви про припинення епідемії коронавируса і про лікарів, які ведуть боротьбу за життя і здоров’я хворих.

На малому вході за усердне служіння Церкві Божій митрополит Филип удостоїв кліриків єпархії церковних нагород.

Після запричастного вірша клірик монастиря ієрей Євгеній Петренко звернувся до віруючих зі словом проповіді.

Після Богослужіння благочинний Полтавського міського округу протоієрей Іоанн Корнієнко від імені духовенства та віруючих Полтавської єпархії привітав Високопреосвященнішого Владику з ювілеєм служіння у священному сані, який він відзначає в цей день. У свою чергу Владика Филип подякував своїй пастві за привітання та благословив усіх.

 

Поделиться

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *