Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ghmymsgu/public_html/wp-includes/blocks.php on line 20

Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ghmymsgu/public_html/wp-includes/blocks.php on line 20
5 років з дня заснування Богородицького Горбанівського монастиря – Новини Полтавської Єпархії

5 років з дня заснування Богородицького Горбанівського монастиря

10 грудня 2020 року, в день святкування ікони Божої Матері «Знамення», Високопреосвященніший митрополит Полтавський і Миргородський Филип очолив Божественну літургію в Богородицькому Горбанівському жіночому монастирі міста Полтави, який в цей день відзначає 5 років з дня заснування обителі і освячення головного храму.

Його Високопреосвященству співслужили секретар Полтавської єпархії протоієрей Михаїл Волощук, прес-секретар єпархії протоієрей Миколай Довганич, старший священник обителі протоієрей Сергій Лихолобов, клірик Серафимівського храму м. Полтави ігумен Афанасій (Бідний) і духовенство монастиря.

За Богослужінням молилась настоятелька монастиря ігуменя Ангеліна з сестрами обителі.

Піснеспіви Божественної літургії виконував архієрейський хор під керівництвом протодиякона Георгія Лінда.

За богослужінням були піднесені посилені молитви про припинення епідемії коронавіруса і про лікарів, які ведуть боротьбу за життя і здоров’я хворих.

Після запричастного вірша проповідував ієрей Сергій Омельяненко.

За старанні труди на благо Святої Церкви благодійники і активні прихожани храму були нагороджені Архієрейськими грамотами.

За ревне пастирське служіння ієрей Сергій Омельяненко був нагороджений правом носіння набедреника.

Після закінчення Богослужіння Владика привітав віруючих зі святом та благословив усіх.

 

Поделиться

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *