Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ghmymsgu/public_html/wp-includes/blocks.php on line 20

Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ghmymsgu/public_html/wp-includes/blocks.php on line 20
АНОНС! День пам’яті преподобного Паїсія Величковського – Новини Полтавської Єпархії

АНОНС! День пам’яті преподобного Паїсія Величковського

28 листопада 2019 року, у день пам’яті преподобного Паїсія Величковського, святого поктовителя та уродженця міста Полтави, Високопреосвященніший митрополит Полтавський і Миргородський Филипп звершить Божественну літургію в Полтавському Хрестовоздвиженському монастирі, в якуму знаходиться ковчег з Його чесними мощами.

27 листопада о 16.00 – Всенічне бдіння
28 листопада: о 7.30 – Молебінь
о 9.00 – Божественна Літургія
Святі мощі прп. Паїсія Величковського були обрітені у 2013 році в Нямецькому монастирі в Румунії. Священний Синод Румунської Православної Церкви прийняв рішення, що іх частки не будуть роздаватися по храмам та монастирям. Виключення було зроблено лише для чьотирьох місць: Ільїнського скита на Святій Горі Афон, заснованого святим Паїсієм, монастирів Драгомирна та Секул, у яких преподобний був ігуменом, та батьківщини святого – м. Полтави.

28 листопада 2016 року Вісокопреосвященніший архієпископ Ясський, митрополит Молдови та Буковини Феофан доставив до Полтави ковчег з часткою мощей прп. Паїсія Величковського. Відтоді святиня постійно перебуває в Полтавському Хрестовоздвиженському монастирі.

 

Поделиться

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *