АНОНС! Місіонерська літургія з поясненнями

З благословення Високопреосвященнійшого Митрополита Полтавського та Миргородського Филипа, 1 лютого 2020 року віце-ректор Полтавської місіонерської духовної семінарії Преосвященніший єпископ Новосанжарський Веніамін звершить місіонерське богослужіння у Свято-Макаріївському кафедральному соборі міста Полтави.

Метою місіонерського богослуження є допомога людям глибше зрозуміти сенс церковної служби.

Божественна літургія – це головне богослужіння Православної Церкви. Беручи участь в ньому, люди з’єднуються з Богом, причащаючись Тіла і Крові Христових.

Крім того, літургія – це богословська школа, яка ввібрала в себе всю мудрість і красу Священного Передання Церкви. Але за урочистістю обрядів справжній зміст літургії часто втрачається, а церковнослов’янська мова, якою вона звершується, для багатьох незрозуміла. В результаті парафіяни не можуть відчути себе повноправними учасниками богослужіння.

Вирішити цю проблему покликана літургія з поясненнями. В ході неї священики не тільки звершують, але і коментують обряди, розкривають сенс молитов. Така практика ще досить рідкісна, але є священнослужителі, які беруть на себе цю задачу.

Літургія з поясненнями буде корисна постійним парафіянам православних храмів, які бажають глибше пізнати свою віру і усвідомлено приймати участь в кожному моменті богослужіння. Тих, хто тільки починає свій шлях до воцерковлення або ж проявляє інтерес до християнської традиції, така літургія наблизить до розуміння духовного життя Православної Церкви.

Початок богослужіння о 8:00

Поделиться

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *