Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ghmymsgu/public_html/wp-includes/blocks.php on line 20

Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ghmymsgu/public_html/wp-includes/blocks.php on line 20
АНОНС! У Полтаві відбудеться показ фільму «Де ти, Адаме?» – Новини Полтавської Єпархії

АНОНС! У Полтаві відбудеться показ фільму «Де ти, Адаме?»

17-го вересня в кінотеатрі Wizoria, який знаходиться по вул. Гоголя 22, РК Колос, відбудеться показ фільму «Де ти, Адаме?»

З 3-го вересня в кінотеатрі Wizoria, який знаходиться по вул. Гоголя 22, РК Колос, відбудеться показ фільму «Де ти, Адаме?»

Стрічка занурює глядача у життя братії одного з древніх монастирів Святої Гори Афон. Віддалене від мирської суєти та цивілізації, усамітнене чернече життя вражає насиченістю, адже воно сповнене виняткових реальних персонажів, дійсних «несвятих святих» – ось яким воно постає на екрані з-під нашарувань світських скороминущих пріоритетів. Глядачі прилучаються до абсолютно безпрецедентного способу життя чернечої громади, який виник тисячі років тому і збережений дотепер.

Сюжет фільму розгортається у стародавньому монастирі Дохіар на західному узбережжі гори Афон, на півострові Егейського моря. Цей півострів відданий у виняткове користування монахам східного християнства. Центральною фігурою фільму став старець монастиря, ігумен Григорій, чий багаторічний досвід душпастирства нагородив його глибоким розумінням душі людської і її прагнення повернутися до стану, властивого людській природі Адама до гріхопадіння.

Ідея створення документального фільму виникла у грудні 2005 року, коли продюсер фільму, продиякон Олександр Пліска, познайомився з головним героєм майбутньої стрічки — ігуменом Афонського монастиря Дохіаром Герондою Григорієм (Зумисом), нині вже покійним.

Олександр Пліска протягом десяти років щорічно проводив в монастирі Дохіар чверть року. Там він жив пліч-о-пліч з монахами, розділяючи з ними і побут, і роботу. Саме це подарувало можливість показати життя одного з монастирів Святої Гори Афон зсередини, зберігши атмосферу і автентичність.

Фільм делікатно відхиляє завісу, яка зазвичай приховує чернече життя на Афоні, особисті радості, сподівання та слабкості кожного монаха. Завдяки цьому ченці постають перед глядачем у всій їхній живій, теплій самобутності. Запросивши до свого середовища авторів стрічки, а з ними і глядачів, монахи сподіваються нагадати кожному про його особисте воскресіння.

Предпродаж квитків буде доступний незабаром по цьому посиланню: https://wizoria.ua/ua/poltavakolos/mv/were_are_you_adam/

Поделиться

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *