Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ghmymsgu/public_html/wp-includes/blocks.php on line 20

Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ghmymsgu/public_html/wp-includes/blocks.php on line 20
Архієпископ Веніамін співслужив Митрополиту Іринею за Божественною літургією – Новини Полтавської Єпархії

Архієпископ Веніамін співслужив Митрополиту Іринею за Божественною літургією

17 лютого 2022 року, у день пам’яті благовірного великого князя Георгія (Юрія) Всеволодовича Володимирського, керуючий Дніпропетровською єпархією митрополит Дніпропетровський та Павлоградський Іриней з архіпастирським візитом відвідав Свято-Успенський храм міського поселення Діївка-2 м. Дніпра, де звершив Божественну літургію.

Цього дня настоятель храму протоієрей Валентин Дорощук молитовно зустрів свій 45-річний ювілей від дня народження.

За Літургією правлячому архієрею співслужили: вікарій Полтавської єпархії архієпископ Новосанжарський Веніамін, секретар єпархіального управління протоієрей Микола Нічипорук, благочинний 1-го міського церковного округу м. Дніпра протоієрей Володимир Аксютін, керівник єпархіального відділу опіки пенітенціарної системи та настоятель храму протоієрей Валентин Дорощук, клірики храму та духовенство Кам’янської, Полтавської та Дніпропетровської єпархій.

На малому вході, за старанне служіння Святої Церкви та пастирське душпастирство митрополит Іриней з благословення Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Київського та всієї України Онуфрія нагородив настоятеля храму протоієрея Валентина Дорощука чергорою священницькою нагородою правом служіння Божественної літургії з відкритими царськими вратами до Херувимської пісні.

Після читання Євангелія архієпископ Веніамін звернувся до вірян зі словом проповіді.

До сугубої ектенію були включені особливі прохання про порятунок від згубної пошесті і подячні прохання за настоятеля нині чествуємого протоієрея Валентина. Митрополит Іриней прочитав подячну молитву до Господа про всіх ««благодеяниих на рабе Твоем протоиерее Валантине бывших»», а архієпископ Веніамін про зцілення недугів.

За богослужінням молилися викладачі та студенти Полтавської Місіонерської Духовної Семінарії, які звершували в цей день місіонерську паломницьку поїздку.

Після закінчення богослужіння було здійснено славлення святу Стрітення Господнього, потім митрополит Іриней прочитав молитву і освятив ікону Успіння Пресвятої Богородиці, написану спеціально до цього дня.

Потім ювіляру протоієрею Валентину було проголошено многоліття.

Митрополит Іриней привітав протоієрея Валентина з життєвим ювілеєм і подарував просфору.

До слів привітання на адресу іменинника приєдналися архієпископ Веніамін, духовенство, парафіяни храму та гості, які прибули на свято.

Поделиться

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *