Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ghmymsgu/public_html/wp-includes/blocks.php on line 20

Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ghmymsgu/public_html/wp-includes/blocks.php on line 20
Благочинний Карлівського округу благословив учасників спартакіади – Новини Полтавської Єпархії

Благочинний Карлівського округу благословив учасників спартакіади

В рамках відзначення Дня Конституції України, 24 червня 2022 року біля міського будинку культури м. Карлівки відбулася спартакіада з рекреаційних видів спорту для людей з обмеженими можливостями.

Незважаючи на рясний дощ, в змаганнях взяли участь близько тридцяти чоловік. До присутніх з вітальним словом звернувся т.в.о. міського голови Сергій Бобрицький, який наголосив, що даний захід – це в першу чергу «живе» спілкування, залучення людей з інвалідністю до активного способу життя, встановлення дружніх стосунків. Очільник громади побажав учасникам змагань позитивного настрою, дружньої підтримки та подякував за активну життєву позицію і оптимізм, навіть в такий нелегкий для країни час.

До вітань приєдналися благочинний Карлівського округу священик Богдан Довбака та голова ГО «Союз організації інвалідів України» Ніна Кураксіна.

Зустріч зі старими приятелями, невимушене спілкування, товариське змагання, нагородження переможців та дружнє чаювання  зробили даний захід не просто спортивними змаганнями, а чудовим відпочинком для людей із обмеженими можливостями.

Поделиться

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *