Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ghmymsgu/public_html/wp-includes/blocks.php on line 20

Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ghmymsgu/public_html/wp-includes/blocks.php on line 20
День пам’яті новомучеників і сповідників землі Слобідської – Новини Полтавської Єпархії

День пам’яті новомучеників і сповідників землі Слобідської

1 червня 2023 року, в день пам’яті новомучеників і сповідників землі Слобідської, Високопреосвященніший митрополит Полтавський і Миргородський Филип, співслужив митрополиту Харківському і Богодухівсьому Онуфрію та єпископу Ізюмському Іоанну за Божественною літургією у Свято-Благовіщенському кафедральному соборі міста Харкова.
У святковому богослужінні приймали участь духовенство Харківської єпархії і гості у священному сані.
На сугубій єктенії були піднесені молитви за мир в Україні.
Після запричасного вірша проповідь на тему свята виголосив настоятель Свято-Вознесенського храму міста Харкова протоієрей Михайло Скорік.
В кінці богослужіння Преосвященні владики й духовенство звершили славлення святим новомученикам Слобідським.
Поздоровлення від імені Його Блаженства, Блаженнішого Онуфрія, Митрополита Київського і всієї України до дня Тезоіменитства Високопреосвященнішого митрополита Харківського і Богодухівського Онуфрія зачитав митрополит Полтавський і Миргородський Филип.
Потім митрополит Филип, єпископ Іоанн та священнослужителі поздоровили Високопреосвященнішого митрополита Онуфрія з днем Небесного Покровителя.
Поделиться

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *