Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ghmymsgu/public_html/wp-includes/blocks.php on line 20

Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ghmymsgu/public_html/wp-includes/blocks.php on line 20
ДЕНЬ ПАМ’ЯТІ ПРЕПОДОБНОГО СЕРАФИМА САРОВСЬКОГО – Новини Полтавської Єпархії

ДЕНЬ ПАМ’ЯТІ ПРЕПОДОБНОГО СЕРАФИМА САРОВСЬКОГО

1 серпня 2022 року, у день пам’яті преподобного Серафима Саровського, на запрошення Високопреосвященнішого архієпископа Олександрійського і Світловодського Боголєпа та з благословення Високопреосвященнішого митрополита Полтавського і Миргородського Филипа, віцеректор Полтавської Місіонерської Духовної Семінарії Високопреосвященніший архієпископ Новосанжарський Веніамін відвідав Спасо-Преображенський монастир с. Талова Балка Світловодського району Кіровоградської області.

За Божественною літургією Владика-віцеректор співслужив Високопреосвященнішому єпископу Олександрійському і Світловодському Боголєпу.
Урочисте богослужіння звершувалося в стінах старовинного Спасо-Преображенського храму. Чимало гостей з різних міст, духовенство Світловодського благочинного округу молилися разом з архієреями.
За богослужіння на Малому вході клірики Олександрійської єпархії були удостоєні чергових богослужбових нагород; також було звершено дияконську хіротонію.
З привітальним словом до чисельних вірян звернулися архієпископ Боголєп та архієпископ Веніамін. За добрі слова та молитву всім подякував настоятель отець Серафим.
Після богослужіння всіх гості були запрошені до святкової трапези.
Поделиться

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *