Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ghmymsgu/public_html/wp-includes/blocks.php on line 20

Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ghmymsgu/public_html/wp-includes/blocks.php on line 20
День пам’яті святителя Спиридона Триміфунтського – Новини Полтавської Єпархії

День пам’яті святителя Спиридона Триміфунтського

25 грудня 2020 року, в день пам’яті святителя Спиридона, єпископа Триміфунтського чудотворця, Високопреосвященніший митрополит Полтавський і Миргородський Филип очолив Божественну літургію в храмі Святого великомученика Іоанна Воїна м. Полтави, який 29 грудня буде святкувати 13-річчий ювілей від дня освячення.

Його Високопреосвященству співслужили секретар Полтавської єпархії протоієрей Михаїл Волощук, благочинний Полтавського градського округу протоієрей Іоанн Корнієнко, клірики храму та міське духовенство.

На Малому вході за ревне служіння Церкві Христовій клірик храму диякон Максим Забуга був нагороджений правом носіння подвійного ораря.

За богослужінням були піднесені особливі молитви про припинення епідемії коронавірусу, про хворих і лікарів.

Після запричастного вірша протоієрей Михаїл Волощук звернувся до пастви зі словом проповіді.

В цей день, митрополит Филип благословив студентів заочного сектору Полтавської Місіонерської Духовної Семінарії на носіння підрясників. Це важлива подія для студентів духовної школи, майбутніх пастирів, яка нагадує про майбутнє служіння, і вже зараз привчає поводитися відповідно.
Після завершення богослужіння Високопреосвященніший Митрополит Филип привітав віруючих зі святом та благословив усіх.

Поделиться

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *