День пам’яті святого пророка Даниїла

30 грудня 2023 року, в день пам’яті святого пророка Даниїла, Високопреосвященніший митрополит Полтавський і Миргородський Филип за Божественною літургією в Полтавському Хрестовоздвиженському жіночому монастирі молитовно відзначив річницю своєї архієрейської хіротонії.

Його Високопреосвященству співслужили секретар Полтавської єпархії протоієрей Михаїл Волощук, благочинні та духовенство єпархії.

На малому вході чергової ієрархічної нагороди, сана протоієрея, були удостоєні благочинний Чутівського округу священник Олексій Пергат та ключар Свято-Успенського кафедрального собору міста Миргород священник Віктор Черепинець.

Піснеспіви Божественної Літургії виконали чоловічий архієрейський квартет під керівництвом протодиякона Георгія Лінда та зведений хор духовенства Полтавської єпархії під керівництвом протодиякона Михайла Костенка.

За Богослужінням були піднесені сугубі молитовні прохання про мир на українській землі; про позбавлення від ворога; щоб Господь зглянувся на наш народ і зберіг тих, хто у відчаї і втратив домівки; про благословіння Боже людям доброї волі, які допомагають нужденним.

Ми просимо у Бога милості українському народу, щоб Господь зміцнив мужністю воїнів, звільнив полонених, зцілив хворих та дав прихисток тим, хто позбавлений домівок.

Після запричасного вірша проповідував священник Олександр Терещук.

Після Богослужіння зі словами привітання до Владики Филипа звернувся благочинний Полтавського градського округу протоієрей Іоанн Корнієнко, а також всі присутні привітали свого Архіпастиря з днем архієрейської хіротонії та отримали архіпастирське благословення.

Поделиться

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *