Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ghmymsgu/public_html/wp-includes/blocks.php on line 20

Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ghmymsgu/public_html/wp-includes/blocks.php on line 20
День пам’яті святителя Афанасія, єпископа Полтавського і Мгарського чудотворця – Новини Полтавської Єпархії

День пам’яті святителя Афанасія, єпископа Полтавського і Мгарського чудотворця

10 жовтня 2022 року, в день пам’яті святителя Афанасія, єпископа Полтавського і Мгарського чудотворця, митрополит Полтавський і Миргородський Филип звершив Божественну літургію в Полтавському Хрестовоздвиженському монастирі.

Його Високопреосвященству співслужили благочинний Полтавського градського округу протоієрей Іоан Корнієнко, благочинний Полтавського районного округу протоієрей Олександр Антонюк, прес-секретар Полтавської єпархії протоієрей Миколай Довганич, клірики обителі та гості у священному сані.

За Богослужінням молилася настоятелька обителі ігуменя Мастридія з сестрами монастиря та настоятелька Горбанівської обителі ігуменя Ангеліна з сестрами.

Піснеспіви Божественної літургії виконував архієрейський хор під керівництвом протодиякона Георгія Лінда.

За Богослужінням були піднесені сугубі молитовні прохання про мир на українській землі; про позбавлення від ворога; щоб Господь зглянувся на наш народ і зберіг тих, хто у відчаї і втратив домівки; про благословіння Боже людям доброї волі, які допомагають нужденним.

Ми просимо у Бога милості українському народу, щоб Господь зміцнив мужністю воїнів, звільнив полонених, зцілив хворих та дав прихисток тим, хто позбавлений дому.

Проповідував священик Олександр Терещук.

Після завершення Божественної літургії Владика звернувся до вірних з архіпастирським словом і благословив усіх.

Поделиться

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *