День пам’яті святителя Іларіона, єпископа Полтавського

12 травня 2023 року, в день пам’яті святителя Іларіона, єпископа Полтавського, Високопреосвященніший митрополит Полтавський і Миргородський Филип очолив Божественну літургію в Полтавському Хрестовоздвиженському монастирі.

Його Високопреосвященству співслужили благочинний Полтавського міського округу протоієрей Іоанн Корнієнко, благочинний Полтавського районного округу протоієрей Олександр Антонюк, прес-секретар Полтавської єпархії протоієрей Миколай Довганич, полтавське духовенство та клірики обителі в священному сані.

За Богослужінням молилась настоятелька Хрестовоздвиженської обителі ігуменя Мастридія з сестрами монастиря.

Піснеспіви Божественної літургії виконав архієрейський хор під керівництвом протодиякона Георгія Лінда.

За Богослужінням були піднесені сугубі молитовні прохання про мир на українській землі; про позбавлення від ворога; щоб Господь зглянувся на наш народ і зберіг тих, хто у відчаї і втратив домівки; про благословіння Боже людям доброї волі, які допомагають нужденним.

Ми просимо у Бога милості українському народу, щоб Господь зміцнив мужністю воїнів, звільнив полонених, зцілив хворих та дав прихисток тим, хто позбавлений дому.

Після запричастного вірша проповідував священик Олександр Терещук .

Після завершення Божественної літургії довкола храму був звершений Хресний хід з мощами святителя Іларіона, а потім архіпастир звернувся до парафіян зі словом настанови та благословив усіх.

Поделиться

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *