Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ghmymsgu/public_html/wp-includes/blocks.php on line 20

Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ghmymsgu/public_html/wp-includes/blocks.php on line 20
День пам’яті святителя Миколая Чудотворця – Новини Полтавської Єпархії

День пам’яті святителя Миколая Чудотворця

22 травня 2024 року, в день святкування перенесення мощей святителя Миколая з Мир Лікійських в Барі, Високопреосвященніший Филип, митрополит Полтавський і Миргородський очолив Божественну Літургію в Свято-Миколаївському соборі м. Горішні Плавні.

Його Високопреосвященству співслужили вікарій Полтавської єпархії, віце-ректор Полтавської місіонерської духовної семінарії Високопреосвященніший архієпископ Новосанжарський Веніамін, прес-секретар Полтавської єпархії протоієрей Миколай Довганич, викладачі семінарії в священному сані та духовенство міста.

На Малому вході протоієрей Анатолій Боярчук був удостоєний права служіння Божественної літургії з відкритими Царськими вратами до Отче наш, диякони Олександр Кудрич та Іоан Поцов нагороджені подвійними орарями.

За Богослужінням були піднесені сугубі молитовні прохання про мир на українській землі; про позбавлення від ворога; щоб Господь зглянувся на наш народ і зберіг тих, хто у відчаї і втратив домівки; про благословіння Боже людям доброї волі, які допомагають нужденним.

Ми просимо у Бога милості українському народу, щоб Господь зміцнив мужністю воїнів, звільнив полонених, зцілив хворих та дав прихисток тим, хто позбавлений дому.

Після запричастного вірша протоієрей Георгій Коваленко звернувся до віруючих зі словом проповіді.

За церковні заслуги ключар Свято-Миколаївського собору протоієрей Георгій Коваленко нагороджений орденом святителя Феодосія Чернігівського Української Православної Церкви.

Після закінчення Божественної літургії був звершений Хресний хід навколо храму, після якого Архіпастир звернувся до парафіян зі словом настанови та благословив усіх.

Поделиться

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *