День Перемоги у Горішніх Плавнях

9 травня 2019 року, в день 74-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні у м. Горішні Плавні відбувся мітинг-реквієм. Викладачі та студенти Полтавської місіонерської духовної семінарії взяли участь у покладанні квітів до меморіалу «Вічний вогонь». Делегацію очолив вікарій Полтавської єпархії, віце-ректор ПМДС Преосвященніший єпископ Новосанжарський Веніамін.

Віддати данину поваги полеглим воїнам зібралися керівники міста, ветерани Великої Вітчизняної Війни, Збройних сил та праці, воїни АТО, державні службовці, депутати міської ради, представники громадськості, духовенства, учнівської та студентської молоді, військові.

У день святкування 74-ї річниці Дня Перемоги викладачі та студенти Полтавської місіонерської духовної семінарії в храмі Трьох Святителів молилися за всіх загиблих воїнів, які захистили нашу землю від німецько-фашистських загарбників у роки Другої світової війни, та тих, хто загинув тепер, захищаючи нашу Державу на Сході України. Панахиду очолив викладач семінарії протоієрей Миколай Попльонтаний.

Після заупокійного богослужіння отець Миколай звернувся до присутніх у храмі зі словом проповіді.

Панахиди за загиблих воїнів та всіх спочилих в роки Другої світової війни було також звершено у всіх храмах міста.

Ще більше інформації на нашій сторінці Facebook.

Також запрошуємо відвідати наш YouTube-канал.

Поделиться

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *