Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ghmymsgu/public_html/wp-includes/blocks.php on line 20

Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ghmymsgu/public_html/wp-includes/blocks.php on line 20
День Святого Духа – Новини Полтавської Єпархії

День Святого Духа

5 червня 2023 року, в день Святого Духа, Високопреосвященніший Филип, митрополит Полтавський і Миргородський очолив Божественну літургію в Свято-Троїцькому храмі Велико-Будищанського жіночого монастиря.

Його Високопреосвященству співслужили секретар Полтавської єпархії протоієрей Михаїл Волощук, прес-секретар протоієрей Миколай Довганич, клірики монастиря архімандрит Венедикт (Малета) та ієромонах Даниїл (Корчевий), духівник обителі ігумен Афанасій (Бідний), благочинний Чутівського округу священник Олексій Пергат та духовенство Полтавської єпархії.

За Богослужінням молилася настоятельниця монастиря ігуменя Нонна з сестрами обителі та настоятельниці Полтавських монастирів ігуменя Ангеліна та ігуменя Мастридія з сестрами.

Піснеспіви божественної літургії виконував архієрейський хор під керівництвом протодиякона Георгія Лінда.

За Богослужінням були піднесені сугубі молитовні прохання про мир на українській землі; про позбавлення від ворога; щоб Господь зглянувся на наш народ і зберіг тих, хто у відчаї і втратив домівки; про благословіння Боже людям доброї волі, які допомагають нужденним.

Ми просимо у Бога милості українському народу, щоб Господь зміцнив мужністю воїнів, звільнив полонених, зцілив хворих та дав прихисток тим, хто позбавлений дому.

Зі словом проповіді до вірних звернувся протоієрей Михаїл Волощук.

Після Божественної літургії був звершений Хресний хід довкола храму.

По завершенні богослужіння Архіпастир звернувся до віруючих зі словом настанови та благословив усіх.

Поделиться

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *