День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС

14 грудня 2023 року, в день вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, благочинний Карлівського округу священник Богдан Довбака разом із представниками влади та членами ГО «Союз Чорнобиль» зібрались біля пам’ятного знаку жертвам аварії на ЧАЕС, аби віддати шану загиблим, подякувати ліквідаторам за героїзм, за силу духу, за те, що стали на захист безпеки людства.
Отець Богдан звершив заупокійну літію за спочилими ліквідаторами.
На знак вдячності і поваги до героїв-ліквідаторів, нещодавно біля пам’ятного знаку встановлено стели з викарбуваними іменами усіх учасників ліквідації аварії на ЧАЕС, мешканців Карлівщини.
За сприяння та підтримки керівництва міської ради, ця подія, яку члени ГО «Союз Чорнобиль» чекали роками, нарешті стала реальністю.
Захід продовжився в міському будинку культури. Слова щирої подяки землякам-ліквідаторам висловив т.в.о. міського голови, секретар ради Сергій Бобрицький, побажав їм міцного здоров’я, мирного неба та шани від людей.
Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять загиблих ліквідаторів та жертв Чорнобильської катастрофи.
Концерт-реквієм, що підготували аматори міського будинку культури був наповнений проникливими і чуттєвими номерами. Артисти дарували свою творчість героям-ліквідаторам та дякували за самовідданий подвиг, здійснений в ім’я життя.

Прес-служба Полтавської єпархії УПЦ.

Поделиться

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *