Діти недільної школи завітали з Різдвяною виставою в навчально-реабілітаційний центр

Різдво Христове – це велика радість, якою прагне поділитися серце кожної православної віруючої людини з ближнім своїм. Так, в неділю, 14 січня 2024 року, радістю народження Спасителя нашого Господа Іісуса Христа учні недільної школи Свято-Макаріївського кафедрального собору м. Полтави на чолі з ключарем храму протоієреєм Миколаєм Довганичем та керівником ієреєм Нікітою Кузьміком, приїхали поділитися цією радістю з дітьми-сиротами, хворими дітьми, а також із дітьми сімей переселенців із зони активних бойових дій, які знаходяться в Полтавському навчально-реабілітаційному центрі с. Михайлівка.

Сам привід зобов’язував, адже те що ми, дорослі, хочемо деколи сказати, використовуючи весь наш словниковий запас і можливості, важко порівняти з одним дитячим словом, яке буде більш переконливим і проникне до самих глибин людських сердець. А особливо, коли слово Боже несуть діти дітям.

Розпочалася з зустріч спілкуванням, а потім молитвами, які голова єпархіального відділу соціального служіння і благодійності протоієрей Андрій Сімон закликав дітей піднести до Бога і Цариці Небесної. Після цього розпочалося дійство, яке важко назвати театральним, адже учні дитячої школи під час вистави, не виконували ролі – вони жили ними. І кожний вчинок, кожний рух, кожне слово учасників  на сцені викликало у всіх присутніх (а це не лише діти, а й представники адміністрації закладу, педагоги, батьки) живе захоплення і стверджувало в православній життєвій позиції: треба жити з євангельською любов’ю, сіяти добро, бути завжди готовим поділитися останнім і готуватися до життя вічного.

Тепла та дружня атмосфера заходу ствердила у головній думці: чим більше даємо – тим від Бога отримуємо. А коли дитяче серце несе любов іншому дитячому серцю – це вже початок перемоги, перемоги над своєю гріховною сутністю, саме тієї, до якої закликає Новонароджений Іісус Христос. По закінченні заходу були подаровані довгоочікувані подарунки та надана від благодійників матеріальна допомога.

 

Прес-служба Полтавської єпархії УПЦ.

Поделиться

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *