Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ghmymsgu/public_html/wp-includes/blocks.php on line 20

Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ghmymsgu/public_html/wp-includes/blocks.php on line 20
Дитячий православний табір – Новини Полтавської Єпархії

Дитячий православний табір

З благословення митрополита Полтавського і Миргородського Филипа вже третій рік настоятель храму Різдва Пресвятої Богородиці м. Полтава протоієрей Михаїл Бабич та клірик Свято-Троїцького храму смт. Котельви протоієрей Роман Довганич організовують для дітей своїх воскресних шкіл православний літній наметовий табір на березі р. Ворскли.

Ця подія стала уже традиційною і дуже очікуваною. Діти жили у наметах, готували їжу на вогнищі, молилися, грали у різноманітні ігри, купалися у річці, сиділи біля багаття – все разом, по-сімейному.

Православний устрій життя у таборі полягав в молитвах зранку та ввечері, до і після трапези, в розумному підході до вирішення конфліктів і побутових проблем.
На свято великомученика Пантелеймона-Цілителя відбулася щорічна хресна хода від наметового містечка до Свято-Троїцького храму смт. Котельви. Всі діти мали змогу помолитися і, за бажанням, сповідатися та причаститися Святих Христових Таїн.

Основне завдання дитячого відпочинку в таборі – дати дітям можливість відволіктися від віртуального життя в інтернеті, в чомусь перемогти себе та свої слабкості, вирости духовно і фізично.

Ще більше інформації на наших сторінках Facebook та Instagram.

Також запрошуємо відвідати наш YouTube-канал.

Поделиться

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *