Діяльність відділу соціального служіння
23 червня 2026 року керівник єпархіального відділу соціального служіння та благодійності протоієрей Андрій Сімон, священник Сергій Дебре та волонтери центру «Благо» відвідали Полтавський соціально-реабілітаційний центр у селі Михайлівка.
Під час візиту гості зустрілися з вихованцями закладу, серед яких діти з інвалідністю, діти-сироти, діти, які потребують особливої уваги та підтримки, а також діти із сімей, що були змушені переселитися із районів ведення активних бойових дій.
На початку зустрічі священнослужителі звершили спільну молитву до Господа Бога та Пресвятої Богородиці, підносячи прохання за мир в Україні, здоров’я та благополуччя дітей. Після молитви відбулося тепле спілкування на духовні та життєві теми. Для вихованців центру були організовані цікаві ігри, конкурси та розважальна програма, які подарували дітям багато позитивних емоцій і щирих усмішок.
На завершення зустрічі діти отримали солодкі подарунки. Також закладу була передана благодійна допомога у вигляді продуктів харчування, одягу, іграшок та інших необхідних речей.
Адміністрація закладу, педагоги, батьки та вихованці щиро подякували священнослужителям, волонтерам і всім небайдужим благодійникам за турботу, підтримку та виявлену любов до ближнього. Учасники заходу висловили сподівання на нові зустрічі та подальшу співпрацю задля добра і підтримки дітей, які цього потребують.
Прес-служба Полтавської єпархії.













