Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ghmymsgu/public_html/wp-includes/blocks.php on line 20

Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ghmymsgu/public_html/wp-includes/blocks.php on line 20
Добрі справи – Новини Полтавської Єпархії

Добрі справи

9 квітня 2022 року, в день свята Входу Господнього в Єрусалим, з благословення Високопреосвященнішого митрополита Полтавського і Миргородського Филипа, голова єпархіального відділу соціального служіння та благодійності протоієрей Андрій Сімон та священник Сергій Дубовий разом з волонтерами центру “Благо” відвідали тих, хто потребує духовної та матеріальної допомоги і з нетерпінням і радістю чекає часу зустрічі.

Під час візиту до 9-го дитячого відділення Полтавської обласної психіатричної лікарні ім. Мальцева, онкогематологічне відділення Полтавської міської дитячої клінічної лікарні.

Священики поспілкувалися з адміністрацією та дітьми на теми духовності, пролунали слова поздоровлення з великим святом. Маленьким пацієнтам і їх сім’ям була надана благодійна допомога в вигляді 2 мікрохвильових печей, прального порошка, засобів особистої гігієни, миючих засобів та різних солодощів.

Адміністрація закладів, дорослі, діти щиро вдячні всім благодійникам і тим, хто проявляє любов та милосердя до ближнього.

Поделиться

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *