Добрі справи

13 березня 2024 року голова єпархіального відділу соціального служіння та благодійності протоієрей Андрій Сімон, протоієрей Володимир Корнієнко разом зі співробітниками відділу з метою надання гуманітарної допомоги відвідали Полтавський притулок для жінок і дітей БО ” Світло надії” та відділення Онкогематології КП ДМ КЛ Полтавської міської ради.
Спілкуючись з дітьми, дорослими, керівництвом установ, священники і волонтери розповіли про Великий піст, торкнулися питань молитви до Бога, обмінялися думками відносно духовного життя. Відверта та щира розмова за участі дорослих і дітей надала можливість надіятися на те, що в серці кожного присутнього вогник Божої любові та віри в Спасителя, буде горіти більш яскраво і допоможе гідно пережити трагічні події сьогодення, особисте горе, дочекатися Свята Свят – Воскресіння Христового, а в майбутньому наслідувати життя вічне.
Від благодійників була надана необхідна і доречна допомога в вигляді іграшок, ігор, одягу, засобів особистої гігієни, санітарних засобів та ін., за що у відповідь пролунали теплі слова подяки.
Прес-служба Полтавської єпархії.
Поделиться

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *