Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ghmymsgu/public_html/wp-includes/blocks.php on line 20

Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ghmymsgu/public_html/wp-includes/blocks.php on line 20
Добрі справи – Новини Полтавської Єпархії

Добрі справи

24-26 квітня 2022 року, з благословіння  Високопреосвященнішого митрополита Полтавського і Миргородського Филипа волонтери Центру Благо на чолі з головою організації протоієреєм Андрієм Сімоном привітали нужденних людей зі Світлим Христовим Воскресінням.

Коли біда приходить в життя, –  прагнення до добра і взаємо підтримки загострюється! От і цього року Воскресіння Христове зустріли в нелегких обставинах, але попри цей факт милістю Божою і добрими серцями небайдужих людей  вдалося подарувати Пасхальну радість чималій кількості потребуючих людей!

Цього року зі словами проповіді, підтримки і святковими гостинцями вдалося відвідати такі заклади: Школи ✓16 та ✓26, Будинок інвалідів, Дитяче відділення психіатричної лікарні, Онкологічне відділення дитячої лікарні, Інтернат ✓2.

Центр реабілітації дітей с.Михайлівка, Інтернат для дітей з порушенням слуху, Санаторій для дітей з порушенням опорно рухового апарату,   декілька переселенців у відділенні нейрохірургії обласної лікарні, Державну установу ,,Полтавська установа виконання покарань(√23)”.

Загалом більше 400 осіб отримали частинку свята і Пасхальної радості, навіть крізь призму такого нелегкого часу.  Адміністрація і мешканці закладів висловлювали слова вдячності подеколи зі сльозами на очах. Дякуємо всім небайдужим за можливість нести радість і таким чином проявляти любов Христову для всіх кому вона так необхідна!

Поделиться

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *