Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ghmymsgu/public_html/wp-includes/blocks.php on line 20

Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ghmymsgu/public_html/wp-includes/blocks.php on line 20
Другий день роботи Молодіжного літнього богословського інституту – Новини Полтавської Єпархії

Другий день роботи Молодіжного літнього богословського інституту

2 липня 2019 року продовжив свою роботу Молодіжний літній богословський інститут, який діє на базі Полтавської місіонерської духовної семінарії.

Другий день розпочався із місіонерської Божественної літургії у Трьохсвятительському храмі семінарії. Учасники МЛБІ молитовно вшанували пам’ять святителя Іоана Максимовича, архієпископа Шанхайського і Сан-Франциського. Богослужіння очолив віце-ректор Преосвященніший єпископ Новосанжарський Веніамін. Всі таємні молитви, які промовляє священник в найважливіший момент Літургії, архіпастир читав уголос, щоб молодь мала змогу почути їх глибокий зміст і красу. Богослужіння зупинялося і владика пояснював історичні та богословські аспекти головних його частин.

Під час Літургії була піднесена сугуба молитва про мир в Україні, про єдність Православної Церкви, а також про Високопреосвященнішого митрополита Полтавського і Миргородського Филипа, який у цей день святкував свій День народження.

Насамкінець Божественної літургії Преосвященніший єпикоп Веніамін звернувся до вірян зі словом настанови, зокрема вказав на яскраві моменти із життя святителя Іоана, та благословив усіх.

Після обіду у бібліотеці семінарії відбулася зустріч Високопреосвященнішого Іони, архієпископа Обухівського, голови Синодального відділу УПЦ у справах молоді з учасниками Інституту. Владика розповів про молодіжні проекти Синодального відділу, зокрема про Всеукраїнський фестиваль православної молоді «Ортофест», який стартував у минулому році. Архіпастир поцікавився чим живе сучасна православна молодь і дав відповіді на їхні запитання. Також владика Іона подарував кожному учаснику авторську книгу «Пастырь и община. Сборник интервью» та по два примірники журналу «Отрок.ua».

Далі перший заступник голови Синодального молодіжного відділу УПЦ, модератор знаменитої Іонинської «молодіжки» архімандрит Іоасаф (Перетятько) прочитав лекцію «Богослов’я для молоді», розкривши основні аспекти життя сучасної молодої людини у дусі Євангелія.

Після лекційних занять учасники МЛБІ на чолі з куратором спортивних заходів викладачем семінарії протоієреєм Павлом Рудьом вийшли зіграти дружній футбольний матч, який об’єднав молодь. Грали на новозбудованому футбольному полі загальноосвітніх шкіл №4 і №5. Звичайно, перемогла дружба.

Закінчився робочий день кінолекторієм, який провів проректор з виховної роботи протоієрей Ростислав Денисюк. Отець Ростислав представив учасникам молодіжного інституту біографічний художній фільм спільного виробництва Італії та Великобританії режисера Франко Дзеффіреллі «Брат Солнце, сестра Луна», що оповідає про життя одного з найбільш шанованих католицьких святих – святого Франциска.

Ще більше інформації на нашій сторінці Facebook.

Також запрошуємо відвідати наш YouTube-канал.

Поделиться

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *