Дияконська хіротонія викладача ПМДС

25 березня 2022 року, в день пам’яті Римського святителя Григорія Двоєслова, у Трьохсвятительському храмі Полтавської Місіонерської Духовної Семінарії Української Православної Церкви була звершена Літургія Передосвячених Дарів із посиленими проханнями за мир в Україні та здоров’я захисників нашої Батьківщини.

Богослужіння очолив віцеректор ПМДС Високопреосвященніший архієпископ Новосанжарський Веніамін у співслужінні викладача Семінарії протоієрея Анатолія Боярчука, директора Духовно-просвітницького центру УПЦ м. Горішні Плавні протоієрея Георгія Коваленка та економа Семінарії протодиякона Якова Прутяна. За богослужінням молилися викладачі Духовної школи та парафіяни семінарського храму.

З благословіння ректора Семінарії Високопреосвященнішого митрополита Полтавського і Миргородського Филипа, Владика-віцеректор звершив дияконську хіротонію завідувача канцелярії ПМДС іподиякона Юрія Петролюка.

Після відпусту Владика Веніамін звернувся до парафіян зі словом проповіді та привітав диякона Юрія з прийняттям дияконського сану.

Поделиться

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *