Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ghmymsgu/public_html/wp-includes/blocks.php on line 20

Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ghmymsgu/public_html/wp-includes/blocks.php on line 20
Фестиваль “Божі діти” – Новини Полтавської Єпархії

Фестиваль “Божі діти”

З благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія та з ініціативи відділу соціального служіння Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври 11 серпня 2020 року в Міжнародному центрі культури і мистецтв Федерації профспілок України (Жовтневий палац) у місті Києві відбувся Фестиваль добра і дитинства “Божі Діти”.

В рамках Фестивалю пройшов благодійний концерт для дітей-сиріт, дітей-інвалідів, дітей з сімей переселенців і багатодітних, а також дітей-прихожан православних храмів УПЦ з різних куточків України. У святковому концерті взяли участь парафіяльні та світські хорові й танцювальні колективи. Те, що відбувається на сцені, призвело в невимовний захват маленьких глядачів. Радість свята продовжилася для дітлахів і після концерту, адже для них дбайливо був приготований “солодкий” стіл та вручено подарунки.

В якості гостей Фестивалю були і представники нашої Полтавської єпархії, діти і батьки, на чолі з керівником єпархіального відділу соціального служіння та благодійності протоієреєм Андрієм Симоном.

Полтавчани побували також в значущих історичних місцях Києва, здійснили пішу прогулянку по Хрещатику, занурившись, таким чином, в атмосферу нашої славної столиці.

Скільки непідробного захвату і радості було в очах наших маленьких земляків! Важливо, що в цей складний кризовий час Церква знаходить можливість втішити і зміцнити, подбати і підтримати тих, хто особливо мають потребу в цьому. Такі заходи дуже важливі для згуртування дітей і підлітків, так як допомагають побачити поруч плече людини, схожої на тебе і розгледіти в ній друга.

Задоволені діти та їх батьки були дуже вдячні київським організаторам, а також всім тим, завдяки кому ця поїздка відбулася: Полтавської єпархії УПЦ, ТОВ “Автосвіт логістик” (керівник В.Антонов), а також тим небайдужим полтавцям, які внесли свій вклад, бажаючи порадувати наших маленьких земляків.

Поделиться

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *