Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ghmymsgu/public_html/wp-includes/blocks.php on line 20

Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ghmymsgu/public_html/wp-includes/blocks.php on line 20
Майстер-клас з іконопису – Новини Полтавської Єпархії

Майстер-клас з іконопису

18 травня 2019 року, з благословення Високопреосвященнішого митрополита Полтавського і Миргородського Филипа, у Кременчуцькій міській художній галереї, де проходить виставка творів християнського сакрального живопису «ВПЕВНЕНІСТЬ У НЕВИДИМОМУ» Іконописної школи імені прп. Порфирія Кавсокаливіта Полтавської місіонерської духовної семінарії, був проведений майстер-клас з іконопису. Його провела викладач семінарії Т.М. Хаустова.

Майстер-клас розпочався із вступної частини знайомства та опису матеріалів і технології написання ікони. Далі Тетяна Миколаївна до уваги учасників представила особливості зображення іконописного ландшафту – води, рослин, гір, архітектури, тканин та елементів одягу святих; поклала золото на німб та показала роботу в кольорі на таблетці. Також бажаючі змогли попробувати писати яєчною темперою.

Учасники майстер-класу були активно залучені у процес та отримали хороші практичні поради щодо написання іконного образу.

Поделиться

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *