Марафон “Добрі руки” – Полтавський Хрестовоздвиженський монастир

Сестри Полтавського Хрестовоздвиженського жіночого монастиря приєдналися до марафону добрих справ “Добрі руки”. Естафету вони прийняли від сестер Богородицького Горбаневського жіночого монастиря.

18 грудня, напередодні дня пам’яті святителя Миколая Чудотворця, насельниці Хрестовоздвиженської обителі на чолі з ігуменею Мастридією та священиком Георгієм Шепідою відвідали Полтавську спеціалізовану мистецьку школу-інтернат “Центр освіти та соціально-педагогічної підтримки ім. Софії Русової”.

Учні школи-інтернату почули цікаву розповідь про життя і чудеса святого Миколая, а потім отримали солодкі подарунки. Всього було роздано 140 подарунків.

Далі ігуменя Мастридія та сестри Полтавського Хрестовоздвиженського жіночого монастиря передають естафету храму святих мучениць Віри, Надії, Любові та матері їх Софії м.Полтави.

Нагадаємо, що марафон добра (челендж) “Добрі руки” стартував у листопаді 2020 року з благословення Високопреосвященнішого митрополита Полтавського і Миргородського Филипа. Мета цього проекту – закликати всіх людей творити благо, так як карантин не скасовує добрих справ. Естафета передається від храму до храму.

Поделиться

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *