Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ghmymsgu/public_html/wp-includes/blocks.php on line 20

Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /home/ghmymsgu/public_html/wp-includes/blocks.php on line 20
Митрополит Филип звершив освячення Свято-Вознесенського храму в смт. Котельва (+ВІДЕО) – Новини Полтавської Єпархії

Митрополит Филип звершив освячення Свято-Вознесенського храму в смт. Котельва (+ВІДЕО)

21 вересня 2020 року, в день свята Різдва Пресвятої Богородиці, митрополит Полтавський і Миргородський Филип звершив чин освячення нового Свято-Вознесенського храму в смт. Котельва і очолив в ньому Божественну літургію.

Його Високопреосвященству співслужили секретар Полтавської єпархії протоієрей Михаїл Волощук, прес-секретар єпархії протоієрей Миколай Довганич, благочинний Котелевського округу протоієрей Василій Довганич, настоятель храму протоієрей Миколай Ковальов, духовенство благочиння та міста Полтави.

За богослужінням були піднесені посилені молитви про припинення епідемії коронавируса і про лікарів, які ведуть боротьбу за життя і здоров’я хворих.

Піснеспіви Божественної літургії виконав архієрейський хор під керівництвом протодиякона Георгія Лінда.

Після запричастного вірша протоієрей Миколай Довганич звернувся до віруючих зі словом проповіді.

На малому вході за старанне пастирське служіння настоятель храму протоієрей Миколай Ковальов був нагороджений правом носіння хреста з прикрасами.

За старанні труди на благо Святої Церкви добродійники храму удостоєні вищих церковних нагород: Прийма В’ячеслав Іванович – ордена великомученика Георгія Побідоносця, Корост Тетяна Михайлівна – ордена Почаївської ікони Божої Матері, Прийма Наталія Миколаївна – ордена преподобної Анастасії Київської.

Активні парафіяни були нагороджені Архиєрейськими грамотами.

Після Богослужіння Високопреосвященніший Владика привітав віруючих зі святом і в знак видимого Божого благословення передав в дар храму Казанську ікону Божої Матері.

Поделиться

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *